piątek, 3 sierpnia 2012

Medale, dziennik, Horse, Ayumi


Witam, witam 2 ZŁOTE MEDALE KURDE!
Jaka jestem dumna ;___;
Opłaciło się rzucanie klątw na rywali :3

*

Wczoraj seans filmowy u Mojżesza. "Sierota" - polecam!


*

Ten blog coraz bardziej przypomina mój dziennik snów. Ale chyba nikt się nie obrazi :>

Sen nr I - 2.08
Miejsce - mój dom
Czas - wieczór, ranek następnego dnia

Jeden z domowników miał mieć niedługo wesele, więc zjechała się rodzinka, w tym jacyś znajomi rodziców z synem i... jaki on był piękny! *__*  To nic, że miał ok. 2 metry. Przypominał mi wspomnianego kiedyś Aoi'ego. O oglądałam z nim na moim kompie koncert Ayumi :D
Następnego ranka byłam w jakimś fioletowym pokoju. Wiedziałam, że to mój dom. Wszędzie był burdel przez ten ślub. Mama chciała na kompa, ale na nim było pełno kabli. Zaproponowałam, żeby skorzystała z mojego lapka. Chwile szukałam gniazdka, aż znalazłam przy biurku. Mama siada a do pokoju wchodzi Oliwka i na nas takie "wtf?!". Tak, myślała, że to jej pokój xD


Sen nr II - 2.08
Miejsce - jakiś domek jednorodzinny, miasto
Czas - myślę, że wczesne popołudnie

Początku dobrze nie pamiętam. Wiem, że narozrabiałam w domu jakiegoś mięśniaka. Stoję w jednym z pokojów na najwyższym piętrze, tyłem do okien, na przeciwko otwartych drzwi na korytarz. Mięśniak stoi niedaleko mnie. Widzę, że ktoś idzie korytarzem. Wiem, że ten duży zaraz mnie zaatakuje. Pomyślałam, że przebiję podłogę i zwieję. Co też się stało. Była drewniana. Przebiłam się na parter i pobiegłam do wyjścia. Po wydostaniu wybiłam się i poleciałam :D Latałam nad miastem. Znosiło mnie trochę ku górze. W końcu trochę zniżyłam się i chciałam przelecieć między bramką a drutem kolczastym. I koniec :D

Tradycyjnie już sennik :>

Kabel -  Oznacza więź z ludźmi i tęsknotę za nią. Symbol ten oznacza również, że niczego nie osiągniesz, jeśli nie podejmiesz ryzyka. Ujrzeć - dobre wiadomości od mieszkających daleko krewnych.


Tkwić w bałaganie: masz na głowie wiele spraw, jednak większość z nich nie jest tak naprawdę istotna, pomyśl, co jest naprawdę ważne w życiu, szkoda marnować czasu na rzeczy błahe i mało ważne, przestań żyć przeszłością i rozdrapywać stare rany, skup się na przyszłości. 

Sen o lataniu - (...)Ucieczka w powietrze przed niebezpieczeństwem może z kolei świadczyć o tym, że chcemy oderwać się od jakiegoś problemu, uciekamy przed rzeczywistością, która okazała się dla nas zbyt brutalna, monotonna lub skomplikowana. Warto więc zlokalizować źródło naszych obaw i spróbować je „oswoić”, przyjrzeć się problemowi, który do tej pory pozostawialiśmy z tyłu.(...)


Czyżbym musiała przejść się do psychologa?

Drut kolczasty - widzieć:  cieszysz się powodzeniem u płci przeciwnej, masz więcej niż jednego wielbiciela lub wielbicielkę. 

Odniosłam inne wrażenie :D

Pozdrawiam mamę, która tak gwałtownie wbiła do pokoju kiedy jeszcze spałam i mnie obudziła, że zapomniałam, co mi się śniło. Dziękuję!


*

Następny (obiecany Momo) filmik, który za każdym razem ryje mi banię ^__^


Skoro oglądałam jej koncert we śnie, to czas na jego fragment :D Jeden z jej najlepszych opening'ów. Panie i panowie oto moja obsesja - Ayumi Hamasaki!

Dla zachęty mały fragment :


*

Pozdrowienia dla Asi! :D
Kilka dni po wydaniu diagnozy sprawdziłam, co do powiedzenia ma sennik. To samo :D2 komentarze:

  1. słuchaj, słuchaj! mi też się dziś coś tam śniło, co prawda nic ważnego jak zwykle, ale coś spostrzegłam i chyba nawet napiszę co, ale to dłuższa historia, więc będzie u mnie na blogu specjalnie dla Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń